83_20230212_221341.jpg

U15: Vítězná série v okresu

Máme za sebou tři vítězné zápasy v okresním přeboru :)

SK Slavia Velký Borek – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:19 (0:6)

V sobotu 24.9. jsme za pěkného počasí vyrazili k soupeři do Velkého Borku. Zápas byl z naší strany jednoznačný a soupeře jsme k ničemu nepustili. Hrálo se vlastně celou dobu na půlce soupeře, takže jsme si mohli dovolit naše hráče posouvat na různé posty aby si to vyzkoušeli. Jediné co nás mrzí je zranění v prvním poločase, které utrpěl Ondra, když špatně došlápl, zvrtnul si kotník a utkání nedohrál. Naštěstí to není vážné!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Zatloukal.

Sestava: Oršulík (B), Dobrovolskij (B), Kořenský, Vaňous, Walter, Vašek, Vihan (K), Skřipský, Herout, Dostál, Vlastník, Frýdl, Rejzl, Zatloukal

Naše góly: Vihan⚽⚽, Vaňous⚽⚽⚽, Zatloukal⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽, Rejzl⚽⚽, Vašek⚽⚽, Skřipský⚽, Walter⚽, Frýdl⚽

Sparta Mratín – FK PŠOVKA MĚLNÍK 3:6 (1:4)

Ve středu 28.9. byl státní svátek a dopoledne jsme vyrazili do Mratína. Zápas byl výrazně ovlivněn počasím, protože po celý zápas hustě pršelo. Pro oba týmy stejné podmínky, se kterými jsme si přeci jen lépe poradili :) Začali jsme trochu smolně a velmi brzy jsme prohrávali, ale pak jsme hru zpřesnili a byli jsme jasně lepší. Škoda těch několika chyb, které nám přidělali starosti a dovolili soupeři snížit!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jakub Vašek.

Sestava: Frýdl (B), Dobrovolskij, Kořenský, Walter, Vašek(K), Vihan, Skřipský, Herout, Dostál, Pecka, Keller, Novák, Pavlík, Bolek, Šoltés

Naše góly: Vihan⚽, Vašek⚽⚽, Novák⚽, Šoltés⚽, Bolek⚽

FK PŠOVKA MĚLNÍK – Atletický fotbalový klub Veltrusy 3:1 (2:1)

V neděli 2.10. jsme doma přivítali soupeře z Veltrus. Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že s tímto soupeřem to máme vždy na těsno :) Proto jsme do toho šli od začátku naplno a brzy šli do vedení. Měli jsme převahu, ale nedařilo se nám zakončovat. Až ke konci prvního poločasu jsme konečně brankáře překonali, ale gól to nebyl, protože jejich hráč zabránil rukou aby míč skončil v brance . Červená karta a následný pokutový kop, který jsme s přehledem proměnili :) Od konce prvního poločasu jsme tedy hráli v početní výhodě a měli jsme vše pod kontrolou. Bohužel náš nástup do druhého poločasu byl ze strany našich hráčů velice laxní a začali jsme hrát velmi nepřesně. Hráči si neplnili své povinnosti a kupili jednu chybu za druhou. Soupeř nás sice z počátku nijak výrazně neohrozil, přidali jsme i další gól, ale na naši hru se moc dívat nedalo a soupeř víc a víc dotíral. Bylo jasný, že pokud se soupeři podaří snížit, bude to opět drama! Tři minuty před koncem tomu (po našem neuvěřitelném vlastním gólu) taky tak bylo. Naštěstí jsme to vítězství už udrželi!

Nejlepším hráčem utkání byla zvolena Simča.

Sestava: Frýdl (B), Dobrovolskij, Vaňous, Walter, Vašek, Vihan, Skřipský, Rejzl (K), Dostál, Novák, Pavlík, Cífka, Šoltés, Simona H.

Naše góly: Vihan⚽, Šoltés⚽, Simča⚽

D.B.