79_20230212_220800.jpg

U15: Vítězná sobota

SKP Mladá Boleslav – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:12 (0:7)

V sobotu 8.10. jsme vyjeli na další zápas kraje do Mladé Boleslavi. Soupeřem nám byl Sportovní klub policie Mladá Boleslav a popravdě to bylo poměrně jednoduché utkání. Od začátku jsme měli jasnou převahu a určovali jsme tempo hry. Soupeř nás vlastně vůbec neohrozil, takže jsme mohli zase vyzkoušet u hráčů různé posty a taktiku. Pokud bychom proměňovali jasné tutovky, mohlo být skóre pro nás mnohem vyšší, ale to je ta naše zbrklost a neumění jednoduše zakončovat. Taky jsme zahrávali dvě penalty. Strašně... No z jedné aspoň dorážka :)

Celkově tedy velmi povedený zápas a některé opravdu pěkné góly. Škoda jen, že v obou poločasech, byla taková desetiminutovka kdy jsme hráli nekoncentrovaně a laxně. To bych byl rád aby se neopakovalo!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Vaňous.

Sestava: Vrňák (B), Brabec, Horák, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Novák, Vašek, Vihan, Rejzl, Dostál, Sirůček, Bondarenko

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽, Vihan⚽⚽, Vašek⚽⚽,Bolek⚽, Novák⚽, Jirmus⚽, Rejzl⚽, Horák⚽

TJ Sokol Cítov – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:10 (0:5)

Odpoledne jsme pak na zápas okresu vyrazili do Cítova. A stejně jako dopoledne to bylo jednoznačné vítězství. Od začátku jsme měli víc ze hry a soupeř se k naší brance skoro nedostal. Hrálo se na zkrácené hřiště v počtu 8+1 a hráči se po celý zápas snažili držet nastavené tempo a přes pár chyb se to dařilo. Padly i některé fakt hezké góly a celkově tedy povedený zápas.

Oproti poslednímu zápasu v okrese, který nebyl moc fotbalový, to bylo pěkné utkání, které jsme sehráli v klidu a pohodě! Jen tak dál.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jan Vrňák.

Sestava: Oršulík (B), Vihan, Skřipský, Rejzl, Vrňák (K), Novák, Simona H., Herout, Jirmus, Kořenský, Sirůček, Keller, Šmíd

Naše góly: Sirůček⚽⚽, Simča⚽⚽ Vihan⚽, Novák⚽, Jirmus⚽, Kořenský⚽, Skřipský⚽, Vrňák⚽

D.B.