STM MělníkU15
0:12
ne 23. 10. 2022 10:00 @ tráva, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 12. kolo

U15: Vládci Mělníka

V neděli 23.10. jsme měli zápas proti spojeným týmům FC a EMĚ Mělník. Mělnické derby tří klubů :) Hrálo se na hřišti FC Mělník.

Do zápasu jsme vstoupili s bojovnou náladou a touhou městské rivaly jednoznačně porazit. A od prvních minut jsme do toho šli naplno a velmi brzy šli do vedení. Neustále jsme se tlačili k zakončení a soupeř si s námi nedokázal poradit. V 11. minutě jsme už vedli 5:0 :) Všichni hráči si plnili své povinnosti a až na drobné chybky nebo zbytečné sólování byla naše hra velmi pohledná a efektivní. Soupeře jsme nepustili k ničemu zásadnímu a díky naší obraně taky ani jednou nevystřelili na naši branku. Naši brankáři tedy neměli žádnou práci, ale občas pomohli s rozehrávkou. Jediné, co nám v tomhle zápase nevycházelo, byly rohové kopy. Nedařilo se nám je správně rozehrát a většinu nám zablokoval stoper soupeře. Ale jestli nešly rohy, vyřešili jsme to jinak. Například centry do vápna, byly některé fakt parádní.

Spokojenost je i se střelbou, kdy jsme dokázali dát góly z dálky před vápnem, hlavičkou po precizním centru, z dorážky po souboji,… I jeden kuriózní, kdy byl centr do vápna a míč proskákal mezi hráči až do branky.

Naše vítězství podtrhli ještě mladší žáci, kteří hráli se stejným soupeřem hned po nás a vyhráli 10:0. Není tedy pochyb, kdo jsou ve starších a mladších žácích jasní VLÁDCI MĚLNÍKA :))

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník.

Sestava: Vrňák (B), Oršulík (B), Horák, Brabec, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Vihan, Kořenský, Pecka, Novák, Vlastník, Zatloukal, Vašek, Sirůček

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽⚽, Bolek⚽⚽⚽, Zatloukal⚽⚽, Šoltés⚽, Horák⚽, Vašek⚽