102_20230212_225653.jpg

U15: Zápasy ve stínu vinobraní

FK Pšovka Mělník – FC Sporting Mladá Boleslav 3:1 (2:1)

O víkendu probíhalo Mělnické vinobraní a sobotní zápas, respektive naše hra, tím byla docela hodně ovlivněna!

Soupeřem nám byl tým z Mladé Boleslavi a zápas to z naší strany nebyl moc pěkný. Bylo to takové ospalé, bez náboje. Jakoby nám bylo jedno jak to dopadne, hlavně ať můžeme být co nejdříve na atrakcích!

Nicméně celkově jsme to zvládli. Ve 13. minutě jsme šli do vedení po skvěle provedeném rohu. To nás trochu uklidnilo a začali jsme mít větší převahu. To ovšem vedlo k chybě v obraně kdy jsme byli vytaženi až na půlce a brankář naopak zatažen až na brankové čáře. Tím vznikla velká mezera a soupeři se podařilo dát průnikovou přihrávku, kterou dokázal využít. Vyrovnáno! Před přestávkou, po pěkné kombinaci, jsme si vedení zase vzali zpět. V druhé půli jsme pak ještě jeden přidali a už jsme si to pohlídali. Zatím tedy stále bez prohry :)

Škoda jen té předvedené hry, která se divákům nemohla moc líbit a také přesnost střel, protože do šancí jsme se dostávali, jen kdyby jsme to dokázali proměňovat :)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés.

Sestava: Vrňák (B), Bolek (K), Brabec, Horák, Kořenský, Pecka, Sirůček, Šoltés, Vaňous, Jirmus, Vlastník, Walter, Zatloukal, Novák, Vašek, Dostál, Vihan

Naše góly: Bolek⚽, Walter⚽, Brabec⚽

FK Pšovka Mělník – SK Labský Kostelec 0:3 (0:2)

Za to nedělní zápas okresního přeboru byl vyloženě bídný!

Vše začalo tím, že se ze zápasu omluvili hned čtyři hráči. Buď je skolila nemoc nebo únava z pouti nebo možná oboje, každopádně to morálce ostatním nepřidá! Do zápasu proti Kostelci jsme tedy nastoupili v pozměněné sestavě a upřímně, velmi špatně! Absolutně špatný výkon v prvním poločase ze strany všech hráčů v poli. Pozdě a nepřesně jsme rozehrávali, zpracování míče tragické, alibistické odkopy na nikoho a nikam. Před vlastní brankou nedůsledná obrana a až směšná snaha míč odkopnout do bezpečí! Vše vyústilo i ve dvě penalty proti nám, které byli školácky zaviněny! S první si ještě brankář poradil, ale na druhou už neměl nárok.

Druhý poločas jsme přeci jen trochu víc zabrali, ale pořád to nešlo. Soupeř vůbec nebyl lepší, ale mi jsme mu dovolili aby měl hru pod kontrolou. Měli jsme pár světlých chvilek a může nás mrzet, že jsme jednu opravdu velkou šanci neproměnili a nesnížili na rozdíl jednoho gólu. Dokonce jsme měli, kolem 60. minuty, pasáž kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a měli jsme nad ním jasnou převahu, ale to trvalo jen sedm minut a výsledkem je, že soupeř přidal třetí gól!

Je to zbytečná prohra a velice mě mrzí nasazení hráčů :(

Je potřeba přístup všech hráčů k zápasům změnit a musí to být už v přípravě na tréninku! Bez plného nasazení a chuti něco dokázat, nebudeme vyhrávat!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Nicolas Oršulík.

Sestava: Oršulík (B), Dostál, Kořenský, Novák (K), Pavlík, Walter, Beňo, Cífka, Novák, Frýdl, Jirmus, Vašek, Šmíd, Rejzl

D.B.