Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: Zeleneč, Měšice

SK Zeleneč, z.s. - FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:3 (0:1) - I.A třída; TJ Sokol Měšice z.s. - FK PŠOVKA MĚLNÍK 1:4 (1:4) - okresní přebor

V sobotu jsme vyrazili do Zelenče a z naší strany to byl jeden z nejlepších zápasů, které jsme v této sezóně sehráli. Od prvních minut jsme měli zápas plně pod kontrolou, vytvářeli jsme na soupeře neustále tlak a tím jsme mu prvních 25. minut nedovolili se dostat za půlku. Naši hráči si totiž správně drželi rozestavení a veškeré snahy soupeře hned v zárodku eliminovali. Vytvářeli jsme si spousty gólových šancí, ale nedařilo se nám zakončit. Až ve dvacáté minutě jsme šli konečně do zaslouženého vedení. Ke konci poločasu jsme trochu zvolnili a soupeř nám, díky několika chybkám, obranu přeci jen provětral :-)

Druhý poločas byl už vyrovnanější, ale gólové šance jsme si vytvářeli jen my. Jen škoda, že jsme je neproměňovali :-) Nicméně jsme přidali, po velmi pěkných akcích, ještě dva góly. V soutěži už tak máme vstřeleno 99 gólů :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Šoltés, Vlastník, Horák, Brabec, Novák, Sirůček, Bolek (K), Kořenský, Vašek, Frýdl, Walter, Vihan, Pecka, Vaňous

Naše góly: Šoltés⚽⚽, Vašek⚽

V neděli jsme pak vyrazili do Měšic. Do zápasu jsme vstoupili tragicky a po necelé minutě jsme už prohrávali! To nás naštěstí probudilo a srovnali jsme se. Postupně jsme začali tlačit a vytvářet si šance. Přišlo vyrovnání a první poločas byl již v naší režii. Přidali jsme ještě tři góly a do druhé půle jsme už vstupovali klidní a s jistotou. Ve druhém poločase to bylo vyrovnané a i přes několik našich šancí jsme už gól nedokázali vstřelit. Ale ani soupeři jsme nic nedovolili, takže se zápasem musíme být spokojeni a dál držíme dlouhou řadu neporazitelnosti.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Pavel Vihan.

Sestava: Oršulík (B), Dobrovolskij, Kořenský, Vihan (K), Cífka, Šmíd, Kraj, Goldberg, Novák, Zatloukal, Strnad, Sirůček, Walter, Vaňous

Naše góly: Zatloukal⚽⚽, Šmíd⚽, Novák⚽