Související zápas

MFK DobříšU17
2:1
so 12. 11. 2022 11:45 @ MFK Dobříš / UMT, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 15. kolo

U17: Dobříš

MFK Dobříš – FK Pšovka Mělník 2:1 (1:0)
Sestava: Štrupl (40. Vrňák) – Jirmus, Jenča, Kunfront, Antoš – Juhász, Tichota – Kamínek, Havlín, Plodík – Suchý. Střídali: Hrubý, Šťastný, Patera, Nedoliak, Vavrek.
Branky: Suchý.

Máme za sebou poslední utkání podzimní části sezóny, bohužel opět bez výsledkového úspěchu. ? Tentokrát jsme se ale prezentovali asi nejlepším výkonem sezóny, za který se určitě nemusíme stydět. Nebyli jsme ale zase o tolik lepší, aby se dalo hovořit o nějaké smůle… tak to holt ve fotbale chodí. Ze zápasu si každopádně odnášíme dobrý pocit, protože jsme předvedli, že fotbal hrát umíme. Byly tam občasné pěkné kombinace a celkově na naše poměry kompaktní týmový výkon. Do obrany jsme byli poměrně pevní, ačkoli nás tedy mrzí tři brejkové situace, ze kterých jsme dostali dvě branky a soupeři ještě navíc jednu tutovou šanci neproměnili. My jsme se naopak dostávali spíše do tlaku a s tím spojených závarů po standardkách a střel. V těchto situacích jsme bohužel neprokázali dostatečnou rychlost a kvalitu, a tak naším jediným úspěchem byla branka po chybě gólmana.

Celkově jsme ale dnes ukázali, že na vršek tabulky patříme… a věříme, že v jarní části sezóny už budeme proti těm nejsilnějším týmům úspěšní i výsledkově.