Související zápas

U17FK Bohemia Poděbrady
4:5
ne 30. 4. 2023 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 24. kolo

U17: FK Pšovka - FK Bohemia Poděbrady 4:5

Obrat sezóny bohužel v náš neprospěch. :(

FK Pšovka - FK Bohemia Poděbrady 4:5 (4:1)
Sestava: Novotný - Antoš, Kunfront, Jambor, Svoboda - Beneš, Šťastný - Plodík, Havlín, Suchý - Jenča. Střídali: Jirmus, Kamínek, Vavrek, Patera.
Branky: 3x Suchý, 1x Jenča.

Bohužel jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce zápas, ve kterém jsme vedli 4:0. Výkon jsme předvedli kvalitní do našeho třetího gólu, kdy musel odstoupit Ploďas, postupně jsme začali přeskupovat sestavu a převaha se pomaličku začala přesouvat na kopačky soupeřů. Ve druhém poločase trend pokračoval,my jsme si nedokázali pomoct zatažením do pevnějšího obranného bloku a soupeři nám začali střílet gól za gólem. Tečkou bylo vyloučení Cristiana v závěru, které bude citelným oslabením pro tým U19 v příštím kole.

Co k tomu říct... licenci už jsem roztrhal minule, teď snad už jen nabídnout rezignaci.