Související zápas

FK Pšovka Mělník
U17SK Kladno "B"
1:3
ne 14. 5. 2023 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 26. kolo

U17: FK Pšovka - SK Kladno B 1:3

Sérii nezdarů se nám ukončit nepodařilo a ze zápasu odcházíme s další porážkou. :(

FK Pšovka - SK Kladno B 1:3 (1:2)
Sestava: Vrňák - Antoš, Kunfront, Svoboda, Nedoliak - Beneš, Kamínek - Plodík, Havlín, Vehle - Suchý. Střídali: Jenča, Vavrek, Sáblík, Patera.
Branka: Suchý.
ČK: Šťastný.

Nebyl to dnes úplně špatný výkon, zejména s přihlédnutím k tomu, že jsme hráli po nešťastném zákroku Váši od 25. minuty v oslabení. Když se dostal na hřiště Cristian, tak se i přes početní nevýhodu hra vyrovnala a dokázali jsme snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase se pak nějakou dobu zdálo, že bychom mohli mít síly i na vyrovnání. Co se týče bojovnosti, tak musíme kluky pochválit - na hřišti jeli dle svých možností naplno a to se odráželo také na počtu získaných míčů a některých povedených kombinacích. V celkovém herním projevu vidíme stále velké rezervy a budeme pracovat na tom, abychom se nadále zlepšovali - a to už s výhledem k příští sezóně, ve které se budeme chtít opět pohybovat v horní polovině tabulky.