Související zápas

U17Viktorie Velký Osek
3:4
ne 16. 4. 2023 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 22. kolo

U17: FK Pšovka - Velký Osek 3:4

Na domácím hřišti jsme roli favorita nedokázali potvrdit.

FK Pšovka - Viktorie Velký Osek 3:4 (2:1)
Sestava: Štrupl - Nedoliak, Jambor, Jenča, Svoboda - Kunfront - Plodík, Havlín, Šťastný, Beneš - Suchý. Střídali: Vehle, Patera, Sáblík, Hrubý, Novotný, Antoš, Vavrek.

Branky: Suchý, Plodík, Novotný.

Tohle byla celkem velká blamáž, o kterou jsme si svým výkonem říkali od zhruba 10. minuty utkání. Teda, my jsme si o ni svými výkony proti tabulkově "slabším" soupeřům říkali už dávno... vždy se nám z toho ale nějak podařilo vybruslit. Dneska už ne i přesto, že se na první pohled zdálo, že k nám dorazil soupeř, který nemá moc co fotbalově nabídnout.

My jsme ale nabídli tradiční laxnost při bránění, která vyústila v celkové 3 inkasované góly po standardkách, jeden gól (opět) po slalomu přes X našich hráčů a další minimálně dvě velké nevyužité šance našeho soupeře. Ani soupeři v obraně rozhodně nebyli pevní, a tak jsme se do velkého množství šancí dostávali i my... ale slovem "laxní" by se dalo označit i naše řešení finální fáze. Velmi mě mrzí nízká aktivita našich hráčů při rozehrávce i při útocích do připravené soupeřovy obrany.

Špatné výkony, podcenění a zaváhání favoritů nejsou ve fotbale ničím neobvyklým. V naší situaci mě to ale extrémně překvapuje a štve. I v našich vítězných zápasech jsme totiž nedokázali ještě ani jednou předvést dominantní výkon a já bych tak nějak očekával, že si kluci proti soupeři, který jim dá více prostoru, zahrají s chutí ukázat, že umí hrát s balónem, a že jsou dobří fotbalisté. Tuhle chuť jsme bohužel dnes neukázali, nemohli jsme tak ani ukázat, že jsme dobří fotbalisté a podle toho to také dopadlo.