Související zápas

SK KosmonosyU17
2:1
so 29. 10. 2022 11:45 @ Kosmonosy - tráva č.1, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 13. kolo
16_20230212_175957.png

U17: Kosmonosy

SK Kosmonosy – FK Pšovka 2:1 (1:1)
Sestava: Štrupl (40. Dvořák) – Jambor, Kunfront, Jenča, Jirmus – Beneš, Juhász – Plodík, Havlín, Vavrek – Suchý. Střídali: Svoboda, Nedoliak, Sáblík, Patera, Kamínek, Vehle.
Branky: Plodík.

Sérii bez vítězství jsme bohužel protáhli na 3 zápasy.  Dnes to byl zase o kousek jiný zápas, než ty předchozí, ve kterých jsme nedokázali zvítězit. Na krásném terénu jsme se dostávali více do hry a také častěji do zakončení/nebezpečných akcí před soupeřovou brankou. I proto jsem do poslední chvíle věřil, že zápas dokážeme zvrátit na svou stranu. Bohužel se ale nestalo, protože jsme žádnou z nadějně rozjetých situací nedokázali kvalitně vyřešit a dotáhnout ke vstřelené brance. Nutno říct, že soupeři se obětavě vraceli, a tak jsme neměli na řešení útočných situací potřebný čas a klid.

To byl asi největší kontrast mezi oběma týmy, protože soupeři se naopak dostali několikrát do gólové šance, i když jejich akce zpočátku vůbec nevypadala nebezpečně a při našem správném řešení a dostatečném chtění ani nebezpečná být nemohla. My se musíme ještě zlepšit v týmové součinnosti a v reakcích na vývoj jednotlivých situací – tak, abychom dokázali rychle hasit chyby, které v zápase nevyhnutelně nastanou. A naopak abychom dokázali trestat chyby, které v zápase vytvoří soupeř.

Každopádně jsme odhodlání zlomit nepříznivou sérii už v dalším zápase a z posledních 2 utkání podzimní části urvat 6 bodů!