Související zápas

FK Pšovka Mělník
U17Sparta Kutná Hora
3:1
ne 9. 10. 2022 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 10. kolo

U17: Kutná Hora

FK Pšovka Mělník – Sparta Kutná Hora 3:1 (1:0)
Sestava: Dvořák – Tichota, Kunfront, Svoboda, Jirmus – Šťastný, Juhász (C) – Vehle, Havlín, Antoš – Plodík. Střídali: Suchý, Jenča, Hrubý, Sáblík, Patera, Nedoliak, Kamínek.
Branky: 2x Havlín, 1x Suchý.

Za mě takové podivné utkání. Soupeř samozřejmě nebyl úplně marný (koneckonců hrajeme krajský přebor) a minimálně na začátku, když jsme nedokázali jednoduše sbírat dlouhé výkopy, byla hra poměrně vyrovnaná. Žádný rozdílový hráč v dresu soupeře ale neběhal, a tak se postupně poměrně výrazná převaha dostávala na naše kopačky. Z tlaku jsme se ale nedokázali prosazovat do gólů, protože jsme nebyli schopni dostatečně rychle a efektnivně přesouvat hru do křídel.

Od začátku druhého poločasu se naše převaha ještě zvýraznila a my jsme vstřelili zásluhou Dandy 2 rychlé góly. V tu dobu jsme pěkně kombinovali a dokázali jsme se často dostávat před branku soupeře. Proto jsme cca v 15. minutě sáhli k poměrně raritnímu sedminásobnému střídání, což si zpětně trochu vyčítám. Ještě nějakých 10 minut jsme dokázali kvalitu hry relativně udržet, potom se ale hra po zbytek zápasu změnila v nekoukatelný boj, dokonce s gólem v naší síti. Pro mě poučení, že i ke střídáním je potřeba přistupovat s rozmyslem tak, aby ve hře zbylo alespoň něco z už tak chabého herního systému.

Velmi dobré individuální výkony dnes podali Luky Suchý a (již tradičně) Vojta Kunfront. Pozitivum určitě vidím v tom, že výhry po zápasech dokážeme lépe a lépe oslavit… a taky jsme vybrali asi 1500 do kasy.

Každopádně můžeme konstatovat, že jsme úspěšně zvládli sérii zápasů, ve kterých jsme byli favority… a nyní se těšíme na závěr podzimu, ve kterém vyzveme týmy, které jsou na tom stejně nebo lépe, než my. Věříme v sílu našeho týmu a v to, že proti nejsilnějším soupeřům dokážeme podat nejlepší výkony.