Související zápas

U17Povltavská FA
2:3
ne 23. 10. 2022 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 12. kolo
17_20230212_180135.png

U17: Povltavská FA

FK Pšovka – Povltavská FA 2:3 (1:2)
Sestava: Dvořák – Svoboda, Juhász (C), Kunfront, Tichota – Šťastný, Beneš – Plodík, Suchý, Kamínek – Jenča. Střídali: Jirmus, Jambor, Nedoliak, Sáblík, Patera, Vavrek.
Branky: Jenča, Suchý (pen.)

Prohra nás mrzí, protože jsme odehráli proti soupeřům z vršku tabulky asi dosud nejlepší zápas. Bohužel, na vítězství to opět nestačilo, ale ještě budeme mít pokusy proti Kosmonosům a Dobříši a věřím, že to už prolomíme! Až na úvodních a závěrečných 10 minut jsme hráli slušně a měli jsme i nějaké šance. Škoda, že do branky nespadl jeden z lobánků, které nakonec oba zastavilo břevno. Co se týče inkasovaných branek, tak tentokrát byly spíše takové podivné a všem se dalo zabránit. Ale ne náhodou střílí útočník soupeře spousty branek – ve vápně si zkrátka umí poradit a svoje šance si i dnes vypracoval i proměnil.

V létě jsem asi doufal, že touhle dobou budeme herně o trochu dál. Ať už ve schopnosti dostat se rozehrávkou od vlastní branky, nebo se udržet na míči na útočné polovině a vynutit si dobrou kombinací tlak. Ani v jedné činnosti zatím silní nejsme (a do konce podzimní části to nejspíš změnit nedokážeme), ale aspoň máme ve zbytku sezóny na čem pracovat. ? Nejlepší hráči v našem dresu dnes Luky Kamínek a Fíla Tichota.