119_20230304_183655.jpg

U17: PU vs SK Benátky nad Jizerou

Z předposledního přípravného utkání jsme odešli poraženi. Střelecky jsme se prosadit dokázali, ale jelikož jsme v obraně pevní rozhodně nebyli, byla z toho další vysoká porážka.

SK Benátky nad Jizerou U19 - FK Pšovka U17 8:3 (4:1)

Sestava: Štrupl - Vavrek, Jambor, Novotný, Svoboda - Kunfront, Šťastný - Nedoliak, Plodík, Vehle - Suchý. Střídal: Patera.

Branky: 1x Suchý, 1x Patera, 1x Novotný.

Máme za sebou další těžké utkání. Soupeři byli v průměru starší, ale nějakou extrémní fyzickou převahu neměli. Bohužel ale měli převahu herní, jelikož dokázali proti našemu nemastnému napadání v pohodě a s klidem kombinovat... a v případě potřeby si pomoci pěkným dlouhým míčem za naši obranu. To my jsme klid na kopačkách neměli - byli jsme stále pod tlakem dobře presujících soupeřů a vlastní herní kvalitou jsme z toho bohužel nedokázali vyjíždět.

Po celý zápas jsem sledoval snahu zlepšovat se v těch bodech, které jsou pro nás důležité - tedy v KOMUNIKACI (to se nám dařilo střídavě, ale radost mám třeba z toho, že jsme vstřelené góly dokázali oslavit, a že nás vždy na chvilku nakoply) a v AKTIVITĚ A ODVAZE. Bohužel jsme tu aktivitu nedokázali podpořit lepší kvalitou práce s míčem. V mnoha momentech jsme zbrkle ztráceli, nebo jsme se nedokázali vypořádat s 1. dotykem. Proto jsme také většinu zápasu hráli bez míče.

Velmi pozitivní dojem na nás svým výkonem udělali Dumbo a Oleh... pro všechny ale platí, že budou muset o své místo v sestavě do mistráků ještě zabojovat. S tímto herním výkonem se bojím, že bychom díru do světa neudělali.

Naštvala mě snad jediná věc, a tou byl nedostatek vůle bránit ve druhém poločase (zejména v jeho druhé části), ve kterém jsme nedostali 10 gólů jen díky velkému štěstí. V první půli to v tomto směru bylo v pořádku. Ale pravdou také je, že pokud byla sestava improvizovaná už na začátku, tak na konci to platilo dvojnásob. :)