Související zápas

FK Pšovka Mělník
U17FK Říčany
5:1
st 28. 9. 2022 11:45 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 2. kolo

U17: Říčany

FK Pšovka Mělník – FK Říčany 5:1 (1:0)
Sestava: Dvořák – Kamínek, Kunfront, Svoboda, Jirmus – Juhász (C), Antoš – Plodík, Patera, Vehle – Jenča. Střídali: Suchý, Havlín, Beneš, Nedoliak, Vavrek.
Branky: 2x Plodík, 1x Nedoliak, 1x Havlín, 1x Suchý.

Dnes snad ještě těžší terén, než proti Velimi… ale asi nám to svědčí, nebo co. ? Musím říct, že jsem byl před zápasem při pohledu na hřiště velmi demotivovaný, ale nakonec jsme si to snad všichni celkem užili. Uprostřed hřiště to byly bahenní zápasy, to nemělo s fotbalem nic společného. Ale na krajích se občas relativně dalo hrát.

Od úvodu to byla šance za šancí na obou stranách, střelci v jasných šancích ale mířili převážně mimo. Až po přeskupení řad ve 20. minutě jsme dokázali zpevnit obranu a vytvořit si trvalejší převahu, kterou gólově vyjádřil z pravé strany Oleg. Ke konci poločasu jsme pak přežili penaltu, kterou střelec namířil nad branku. Do druhé půle jsme vstoupili s převahou jednoho muže v poli (my trenéři jsme si všimli až asi 10 minut před koncem) a také s poměrně výraznou herní převahou. Sice jsme nejprve po ojedinělém úniku inkasovali vyrovnávací gól, šance jsme si ale vytvářeli stále a nakonec jsme zaslouženě několikrát skórovali.

Hráčem zápasu na naší straně Mára Plodík, který několik útočných situací vyřešil opravdu hezky. Dnes se ukázala výhoda šířky našeho kádru, kdy jsme mohli poslat vždy do hry kompletní pětici čerstvých borců. I přes dnešní úspěch věříme, že si další zápas zahrajeme na poněkud lepším pažitu. ?