so 3. 9. 2022 11:45 @ SK Lhota, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 5. kolo

U17: SK Lhota

SK Lhota – FK Pšovka 1:4 (0:2)
Sestava: Štrupl – Tichota, Juhász (C), Svoboda, Vehle (33. Jirmus) – Beneš, Šťastný (40. Nedoliak) – Plodík, Havlín (70. Patera), Antoš – Suchý (65. Hrubý)
Branky: 2x Suchý, 1x Plodík, 1x Havlín

Zejména první poločas měl v našem podání jen velmi málo společného s tím, jak by měla v ideálním případě vypadat hra týmu, který ví, co má na hřišti dělat. Byli jsme neorganinzovaní v obranné i útočné fázi a dopředu jsme hrozili výhradně individuální kvalitou naší útočné čtveřice. Dozadu nás zase podržel dvěma skvělými zákroky gólmánek Zbýňa. Vedení v poločase nám ale přeci jen dávalo jakýsi klid a v přestávce tak nemusela proběhnout bouře v kabině, (která by za jiného stavu nevyhnutelně přišla).

Ve druhém poločase se týmový obranný výkon zlepšil – byli jsme rychleji u soupeřů a celkově jsme působili jistěji při odvracení útočných akcí soupeře. I tak jsme ale hned 3x nezachytili dlouhý míč za naši obranu a měli jsme problémy. Jednou to musel skvělým zákrokem zachránit opět Zbýňa a z pokračující akce se zatřáslo břevno naší branky. Gól jsme nakonec dostali po nepovedené rozehrávce od branky… a já asi už chápu proč se do ní klukům v průběhu celého zápasu vůbec nechtělo. Nicméně po inkasované brance na 1:2 jsme našli rychlou odpověď a Dan Havlín hlavou ze standardky a Luky v úniku stvrdili zisk dalších 3 bodů pro naše barvy.

Nadstandardní výkony dnes předvedli Zbýňa, Daneček, Mára a Anty. Týmově, zejména co se týče výstavby hry a udržení míče na našich kopačkách, to ale bylo žalostné. Do příštího týdne tedy máme jasný námět, na co se v tréninku zaměřit!