Související zápas

FK Pšovka Mělník
U17FC VELIM
4:0
st 21. 9. 2022 17:00 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 1. kolo

U17: Velim

FK Pšovka – FC Velim 4:0 (0:0)
Sestava: Štrupl – Jirmus, Svoboda, Jenča, Kunfront – Juhász, Šťastný – Antoš, Havlín, Plodík – Suchý. Střídali: Kamínek, Nedoliak, Vehle, Vavrek, Roudnický.
Branky: 3x Jenča, 1x Štrupl.

Jsem rád, že jsme tento zápas výsledkově zvládli, protože jsme se (i když na bahňáku) konečně alespoň trochu dokázali prezentovat i herně. Respektive – byli jsme viditelně lepší, než soupeři. V první půli byla naše převaha výrazná, gól jsme ale vstřelit nedokázali. Ale pozitivní bylo, že jsme byli aktivní a v rámci možností i důrazní a soupeřům jsme prakticky vůbec nepovolovali průniky na naší polovinu.

Ve druhé půli jsme vysunuli Cristiho ze stopera na hrot, čímž se hra ještě více otevřela – u nás vzadu přibyly okénka, ale hlavně my jsme naše šance zásluhou Cristiana začali zakončovat gólově. Závěr zápasu se dohrával za našeho výrazného vedení, ale zároveň i s poměrně mnoha šancemi soupeře, jelikož po velkém prostřídání (jak vinou zranění, tak taktiky, tak červené karty) začala být naše hra poměrně chaotická. Úplně nepochopitelné pro mě je, že jsme se na závěr opět málem poprali… i když mám takový dojem, že tentokrát jsou v tom naši kluci poměrně nevinně.

Za tento výkon pochvala – zdálo se, že se kluci snaží na maximum, aby utkání dovedli k vítěznému konci. A my budeme pracovat na tom, aby se to herně posouvalo stále vpřed.