Související zápas

Viktorie Velký OsekU17
2:5
ne 18. 9. 2022 11:45 @ FK Viktoria Velký Osek, Krajský přebor mladšího dorostu U17, 7. kolo
24_20230212_181940.png

U17: Velký Osek

Viktorie Velký Osek – FK Pšovka 2:5 (2:1)
Sestava: Štrupl – Kamínek, Kunfront, Svoboda, Jirmus – Beneš, Juhász (C) – Plodík, Havlín, Vehle – Suchý; střídali: Šťastný, Antoš, Hrubý, Patera, Sáblík, Jambor, Nedoliak.
Branky: 2x Suchý, 2x Havlín, 1x Beneš.

Já bych na to hodnocení šel pozitivně. Vyhráli jsme o Vinobraní. Opakuji, VYHRÁLI JSME O VINOBRANÍ! ? Dále bych ocenil zlepšený výkon ve druhé půli (ono hrát hůře už ani moc nešlo), kdy jsme měli i s přispěním větru velkou převahu. Myslím, že kluci mají potenciál na to, aby podobně bojovný výkon předváděli po celou dobu zápasu. Zatím to bohužel nedokážeme, a tak nezbývá než trpělivě pracovat na tom, abychom se pomaličku posouvali správným směrem.

Z individuálních výkonů bych dnes vyzdvihl Süleho uprostřed zálohy a taky Jirmiho na levém beku. Byli to jedni z mála hráčů, kteří dokázali proti soupeřům získávat míče v obranné fázi, kde jsme jinak byli zoufale pomalí v dostupování a ve vyplňování správných prostor na hřišti. Pozitivem bylo i to, že se do hry dostalo všech 7 náhradníků a na kvalitě (nebo spíš nekvalitě? :)) naší hry to nebylo příliš poznat.