Související zápas

FK Pšovka Mělník
U19SK Lhota
1:1
ne 2. 4. 2023 9:30 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor staršího dorostu U19, 20. kolo

U19: FK Pšovka - SK Lhota 1:1

V domácím utkání sousedů ze středu tabulky se zrodila zasloužená remíza.

FK PŠOVKA MĚLNÍK - SK Lhota 1:1 (1:1)
Sestava: Suchý S. - Vlastník, Maurer, Jenča, Harant - Havel, Šára, Horák, Neumann (60. Vítovský), Novotný - Vihan (50. Suchý L.)

Branka: Havel.

Po nezdaru v Příbrami jsme tentokrát chtěli v domácím prostředí bodovat naplno. Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu, na kterém se nedalo moc kombinovat. První šanci si vytvořili hosté, kdy se po nepovedeném odkopu našeho brankáře na hranici velkého vápna dostal míč k soupeři, který obloučkem přes našeho golmana nastřelil tyčku. Ve 14. min. dostal krásný míč do náběhu M. Harant a z levé strany přesným centrem našel J. Havla před hostující brankou, který z voleje levou nohou zavěsil pod břevno soupeřovy branky. Krásný gól 1:0. Ještě do poločasu se našim dnešním soupeřům podařilo srovnat. Ve 37. min. naše obrana podběhla centr, který se dostal na nikým nehlídaného hostující útočníka, který si míč zpracoval a podél našeho brankáře vyrovnal na 1:1. Druhý poločas se odehrál bez větších vyložených šancí na obou stranách až na jednu velmi těžkou střelu v závěru, kterou náš golman s vypětím všech sil vyrazil na roh. Utkání tedy skončilo 1:1 a myslím, že všichni jsou s dělbou bodů spokojeni.