Související zápas

FK Pšovka Mělník
U19SK Slaný
1:0
ne 19. 3. 2023 9:30 @ Pšovka Mělník, Krajský přebor staršího dorostu U19, 18. kolo

U19: FK Pšovka - SK Slaný 1:0

V domácí odvetě jsme soupeři dokázali vrátit vysokou porážku z úvodního zápasu sezóny.

FK PŠOVKA MĚLNÍK - SK Slaný 1:0 (1:0)

B: 29 min. Novotný

Sestava : Suchý S. - Dušek, Maurer, Jenča, Harant, Šára, Havel, Horák, Zíta, Novotný, Suchý L. (Plodík, Kunfront).

V neděli jsme po dlouhé zimní přestávce zahájili mistrovským utkáním jarní část sezóny o důležité body. V úvodu nás čekal velmi těžký soupeř ze Slaného, kterému jsme měli co vracet, protože naše podzimní měření sil skončilo pro náš tým až ostudným výsledkem 9:1. Bohužel, nebo bohu dík se nám počátkem týdne začala hroutit obvyklá zahajovací sestava z podzimu. Z různých důvodů, ať už nemoci, školní lyžařské kurzy, nebo vyloučení jsme se museli obejít bez 6 hráčů vesměs základní sestavy (Svoboda, Neumann, Vítovský, Vlastník, Hezina a Vihan). Takto početnou absenci hráčů jsme museli doplnit o hráče z kategorie U17 Jenču, Suchého L., Plodíka a Kunfronta. První dva jmenovaní nastoupili v základní sestavě a další dva zasáhli do utkání v jeho průběhu. Jednalo se z naší strany o velmi bojovné utkání, které rozhodl ve 29. minutěM. Novotný po svojí individuální akci a střelou zpoza obránce k pravé tyči hostujícího brankáře. Utkání bylo z obou stran velmi vyrovnané a druhý poločas jsme mohli přidat z brejkových situací, kdy měli naši hráči (Zíta, Havel) na noze ještě dvě branky, ale bohužel hostující brankář naše hráče vychytal. Všem hráčům se sluší za bojovný výkon poděkovat, ale už se musíme soustředit na příští týden, kdy zajíždíme k utkání na Spartak Příbram.