Související zápas

FK Pšovka Mělník
SK SPARTAK PříbramU19
4:1
so 25. 3. 2023 9:30 @ Spartak Příbram / UMT, Krajský přebor staršího dorostu U19, 19. kolo

U19: Spartak Příbram - FK Pšovka 4:1

Domácí body jsme na venkovním hřišti nepotvrdili.

SK Spartak Příbram - FK PŠOVKA MĚLNÍK 4:1 (0:0)

Sestava: Suchý S. - Dušek (60. Vihan), Vlastník, Maurer, Harant - Havel, Neumann, Horák, Šára (75. Hezina) , Zíta (46. Jenča) - Novotný.

Branky: Neumann.

Do Příbrami jsme odjížděli po v celku povedeném domácím vítězném utkání se Slaným s myšlenkami získat body i ve venkovním prostředí. Celé utkání se hrálo za silného větru na povrchu UMT, který nám vůbec nevyhovoval. Od začátku se nám nedařila kombinace, na rychlém povrchu přihrávky většinou nenašly svého adresáta, a tak jsme míč na našich kopačkách příliš neudrželi. Po nepříliš pohledném prvním poločase se šlo do kabin za stavu 0:0. Vstup do druhé půle nám vyšel znamenitě. Hned ve 46. minutě jsme se dostali do vedení po křídelní akci, kde J. Havel našel před brankou K. Neumanna, který stál na správném místě a pohodlně skóroval. Všichni jsme si mysleli, že vstřelená branka nakopne celý tým, ale opak byl pravdou. Po vstřelené brance jsme nepochopitelně zalezli a aktivitu převzal domácí tým. Po našem nedůrazu, chybách v rozehrávce a neobsazování si hráčů jsme nechali soupeře utkání otočit na 3:1. V 88. minutě jsme mohli snížit z pokutového kopu, ale ten se nám bohužel nepodařilo proměnit. Tak přišel trest, kdy v 90+3 jsme opět nechali před naším pokutovým územím neobsazené hráče, kteří po kombinaci a následnou střelou z velkého vápna upravili skóre utkání na konečných 4:1.