70_20230212_215801.jpg

U8: Neratovice a Cítov

FK Pšovka B – Neratovice B 31:1
Sestava: Běhounek, Čermák, Černý, Kalabus, Kunta, Tischer, Wsol
Branky: Wsol 9x, Kalabus 7x, Běhounek 5x, Černý 4x, Čermák 2x, Tischer 2x, vlastní 2x

Zápas jsem neviděl, ale podle slov tenéra Rendy Běhounka předvedli naši kluci proti slabšímu soupeři pěkný fotbal plný přihrávek, na které se zaměřujeme v tréninku. V tomto směru tedy pro kluky velká pochvala ?. V příštím kole nás čeká zápas v Obříství, tak doufám, že se budeme prezentovat kombinačním fotbalem i proti silnému soupeři. Nebo se o to alespoň snažit.

FK Pšovka D – TJ Sokol Cítov 4:16
Sestava: Borovička, Husák M., Mráz, Pexa, Šišaj, Yuryshynets
Branky: Mráz 2x, Pexa 1x, Yuryshynets 1x

Do zápasu jsme nasadili sestavu zatím méně zkušených hráčů, čemuž odpovídal i jeho průběh. Utkání bylo plné nepřesností z obou stran, chumlů, pokusů o kličky, ale do hráče. Kluci a holky z Cítova byli obecně trochu urostlejší a s míčem i trochu rychlejší, a tak měli v zápase určitou převahu vyjádřenou vyšším počtem gólů. Nám se občas dařilo neztrácet míč, ale směrem dopředu k brance soupeře to bylo slabé. Na druhou stranu, byly tam občasné záblesky fotbalovosti, povedená klička od Tomáše či rychlý postup s míčem od Míši nebo Tea. Vaska se zlepšuje a dnes dal i gól, pro Honzíka to byl vůbec první zápas a směrem do obrany si počínal velmi dobře. Celkově jsem rád, že si tito kluci mohli vyzkoušet hru v sestavě bez zkušenějších hráčů, které nasazujeme v B-týmu. Odpovědnost za vývoj zápasu dnes ležela pouze na nich samotných, což je pro ně cenná zkušenost.