255_20240320_124854.jpg

U8: Vítězství v turnaji na Zbraslavi

V konkurenci sedmi týmů z Prahy a okolí jsme nenalezli přemožitele.

O proběhlém víkendu jsme se představili na turnaji hraném na umělce v přetlakové hale, jehož se účastnily menší pražské a přípražské týmy. Jedním z nich byl FC Zličín, který je partnerským klubem pražské Sparty, a tak byli přítomni i pozorovatelé našeho největšího klubu. A je skvělé, že výkony, které naši kluci předvedli, nezůstaly bez jejich povšimnutí.

Na Zbraslav jsme vyrazili v sestavě: Hedrlín, Holub, Karpíšek, Opata, Saibic, Saibt, Šťastný a Vacek a postupně jsme se utkali s těmito týmy a dosáhli těchto výsledků:

FKP - SK Zbraslav 3:1
FKP - ELFA - Eugen Link Academy (Praha - Horní Měcholupy) 5:1
FKP - TJ Sokol Cholupice 8:1
FKP - FC Zličín 12:0
FKP - TJ Sokol Stodůlky 7:4
FKP - TJ Start Luby 3:1

Celkově jsme předvedli odvážné výkony a přímočarost v tahu na branku soupeře. Zdobila nás častá střelba a čas od času se objevila i cílená přihrávka na volného spoluhráče ve výhodnější pozici. Míla Hedrlín se s 11 góly stal spolu s jedním hráčem Lub nejlepším střelcem turnaje, Olík Saibt zaostal jen o jednu branku a patří mu dělené druhé místo. Ondra Holub s osmi góly skončil v této statistice na 4. místě.

Pohár pro celkové vítěze jsme si po zásluze zasloužili a všem klukům patří velký dík trenérů. Jen tak dál!

ZDE je k shlédnutí video s top momenty z naší hry.