273_20240505_223007.jpg

U9: Záryby a Lužec

Béčko zaznamenalo první jarní výhru!

FK Pšovka A - TJ Záryby 12:4
Sestava: Čermák, Černý, Husák M., Kunta, Šišaj, Thun, Wsol
Branky: Husák M. 3x, Wsol 3x, Černý 2x, Šišaj 2x, Kunta 1x, Thun 1x

V zápase se Zárybami jsme měli po většinu zápasu více ze hry, avšak zprvu se nám nedařilo překonávat skvěle chytající brankářku. Podle slov trenéra Štefana však kluci časem našli způsob - začali střílet nahoru. Poprvé na jaře za áčko naskočil nejlepší střelec B-týmu Míša a potvrdil aktuální střeleckou formu třemi góly.

FK Pšovka B - TJ AFK Eletis Lužec nad Vltavou 12:6
Sestava: Borovička, Brestovanský, Hrdlička, Hruška, Kubišta, Pexa, Saibt, Thun
Branky: Hruška 3x, Saibt 3x, Brestovanský 2x, Pexa 2x, Hrdlička 1x, Thun 1x

Náš B-tým dlouho čekal na svou první jarní výhru a v tomto zápase se dočkal. Zlepšené výkony z posledních utkání daly tušit, že už by se to mohlo povést, a přes vlažný úvod jsme zápas dovedli k přesvědčivému vítězství. Poprvé za nás naskočili nováček Vašek a posila z U8 Olík a oběma se dařilo tak, že z toho byly rovnou dva hattricky! Zmínit je třeba i povedený výkon Pexiče.

Trenér Štefan by chtěl oba naše týmy pochválit, dle jeho slov předvedli kluci tuto sobotu skvělé výkony.