149_20230416_075544.png

U9+U8: Libiš, Kostelec

V dalším kole OP mladší přípravky jsme pošetřili těžce zkoušené hřiště na Pšovce a své zápasy odehráli na umělce FC Mělník.

Po propršeném pátku jsme se rozhodli, že sobotní zápasy přípravek se přeloží na umělku na Podolí. Hřiště na Pšovce je ve špatném stavu a letošní studené a deštivé jaro mu vůbec neprospívá... Áčko svedlo vítězný souboj s tradičním soupeřem z Libiše, béčko svůj zápas přeložilo na 25. dubna z důvodu vysoké nemocnosti v týmu soupeře z Obříství a céčko podlehlo týmu Kostelce.

FK Pšovka A – TJ Sokol Libiš A 13:7
Sestava: Gorbunov, Kalabus, Kořenský, Krejčík K., Krejčík M., Lunzar, Stehlík
Branky: Krejčík M. 6, Gorbunov 2, Váňa 2, Kalabus 1, Krejčík K. 1, Lunzar 1

Po vyrovnaném průběhu v první polovině zápasu se naši kluci v druhé části gólově utrhli a dovedli utkání do vítězného konce.

FK Pšovka C – SK Labský Kostelec 8:17
Sestava: Buchta, Christov, Karban, Mráz, Němec, Pexa, Pokorný, Stehlík, Šišaj
Branky: Karban 2, Němec 2, Pexa 2, Buchta 1, Šišaj 1

V tomto zápase jsme v poli střídali sestavu (čtveřici) složenou z hráčů kategorie U9 se sestavou kluků z U8. Kluci v utkání bojovali, podle slov trenéra předvedli dobrý výkon třeba Dáda a Fíla a zejména pak Teo, ale na vítězství to ani zdaleka nestačilo. Nevadí, každý odmakaný zápas nás posouvá dál!