180_20230605_112845.png

U9+U8: Vojkovice a dvakrát Čechie Kralupy

Máme za sebou poslední kolo jarní sezóny OP mladší přípravky.

Jarní sezóna nám vyvrcholila o prvním červnovém víkendu. Béčko si svůj zápas předehrálo už ve čtvrtek 1. června, aby se silnější sestava U8 mohla o den později odebrat na finálový turnaj Poháru mládeže. V neděli se pak souběžně odehrála utkání Áčka a Céčka na Čechii v Kralupech.

SK Vojkovice - FK Pšovka B 2:24
Sestava: Běhounek, Černý, Kalabus, Kunta, Pastrnek, Tischer, Váňa Wsol
Branky: Běhounek 6, Váňa 6, Kalabus 5, Černý 2, Kunta 2, Wsol 2, Tischer 1

Zápasu se zúčastnila naše nejsilnější U8 sestava včetně Fandy a Toma, šlo o poslední prověrku před Planeo Cupem. Důležité bylo se nezranit, nedostat ve velkém horku úpal a naladit se na nadcházející turnaj. To se povedlo, soupeř z Vojkovic v podstatě nedostal šanci a hrálo se jen na jednu bránu.

FK Čechie Kralupy A - FK Pšovka A 4:30
Sestava: Gorbunov, Karban, Kořenský, Krejčík K., Krejčík M., Lunzar
Branky: ? (střelci branek nedodáni)

FK Čechie Kralupy B - FK Pšovka C 10:22