Pro členy klubu

Více informací k události, komentáře a přihlašování najdeš po přihlášení do klubové platformy eos.
Zobrazit událost v klubové platformě
Jiná

Soustředění Heřmanice 2023

Zimní soustředění ročníků 2008 - 2011. Plná penze, doprava vlastní (auty). Tréninky 2x denně na UMT + přátelské utkání. Vybavení bude doplněno. 1000 Kč záloha + 3000 Kč doplatek.
středa 1. 3. 2023 17:00neděle 5. 3. 2023 12:00
Heřmanice v Podještědí.

PRAVIDLA PRO ÚČASTNÍKY SOUSTŘEDĚNÍ

1. Hráči se řídí pokyny trenérů.

2. Hráči hlásí bezodkladně trenérům jakékoliv zdravotní problémy, zjištěné závady v prostoru areálu i případné konflikty mezi hráči.

3. Hráči dodržují pravidla ubytovacího řádu. Bez souhlasu trenéra nesmí opustit ubytovací areál. Bez souhlasu trenéra také nesmí změnit pokoj, který je pro něj určen.

4. Hráči provádí sportovní aktivity výhradně pod dozorem trenérů. Na soustředění bude prostor i pro individuální pohybové aktivity, vždy však po dohodě s trenéry.

5. Hráči neruší ostatní zbytečným hlukem nebo nevhodným chováním, a to po celou dobu soustředění. Dodržují klid především ve společenských prostorách a v jídelně. V době poledního klidu se zdržují na svých pokojích nebo odpočívají jiným schváleným způsobem. V době mezi večerkou a budíčkem se zdržují na svých pokojích a dodržují absolutní klid.

6. Hráči se k sobě navzájem chovají kamarádsky, ohleduplně a navzájem si pomáhají.

7. Hráči dodržují zásady správné životosprávy a pitného režimu.

8. Hráči si hlídají začátky tréninků či dalších plánovaných akcí dle denního rozpisu, na které se připraví dle pokynů trenérů.

9. Hráči dávají pozor na své i klubové věci, aby se neztrácely, především při odchodu z tréninků a společných akcí. Pomůcky se vždy ukládají na určené místo.

10. Všichni hráči dodržují hygienu, a to ve stanovený čas určený denním režimem.

11. Hráči v průběhu celého soustředění dodržují naprostý pořádek ve všech prostorách, ve kterých se zdržují.

12. Při závažném nebo opakovaném porušení tohoto řádu může být účastník ze soustředění vyloučen, přičemž jeho zákonný zástupce je povinen na telefonickou výzvu trenéra se neprodleně dostavit na místo soustředění za účelem odvozu vyloučeného hráče. Zákonný zástupce bere na vědomí, že v takovém případě vyloučení se peníze ani jejich poměrná část nevrací.

Vysláním hráče na soustředění jeho zákonný zástupce stvrzuje, že se s řádem soustředění seznámil (vč. hráče), a že souhlasí s jeho zněním v plném rozsahu.