Související zápas

ne 8. 10. 2023 10:00 @ Barákova ul., Pečky, 1. A třída žáků U15 sk. B, 10. kolo
219_20231012_161842.jpg

U15: AFK Pečky

AFK Pečky - FK Pšovka Mělník 1:3 (1:3)

V neděli jsme si jeli do Peček pro výhru a osamostatnění se na čele tabulky!

Za podzimního počasí jsme do zápasu, díky předchozím vynikajícím výsledkům, vstoupili sebejistě! Na hráčích bylo jasně vidět, že se na zápas těší a chtějí si ho užít. Opět jsme od prvních minut měli hru jasně pod kontrolou a naši útočníci byli hladový po gólech a tlačili jsme je co to šlo a jen se konečně trefit. Naše obrana zase zodpovědně bránila, takže se soupeř skoro nedostal za půlku. V osmé minutě jsme šli konečně do vedení, které nám tak trochu věnoval, po nepříliš prudké střele, soupeřův brankář. Poté to začalo být z naší strany velmi nepřesné a zakončování nedůrazné nebo zbrklé. A když se soupeři podařilo v polovině poločasu vyrovnat a začali urputně bránit, tušili jsme, že budeme mít velký problém, při takto předváděné naší hře, prosadit se! Je ale nutno dodat, že jsme jim ten gól připravili na zlatém podnose po velké hrubce a dali jim tak trochu naději, že mají šanci na dobrý výsledek. Ta hrubka totiž nebyla zaviněna jejich tlakem, ale právě tím, že jsme měli vždy dostatek času si rozehrát a hru bez problémů přenést na půlku soupeře. A pak jedna špatná přihrávka ... :-) Stane se :-) Naštěstí si naši borci pět minut před koncem poločasu vzpomněli, jak se hraje fotbal. Zrychlili hru a přesnými přihrávkami se dostali k zakončení a přidali dva góly.

Do druhého poločasu jsme nastoupili tedy s tím, že teď je jasně dorazíme. Ale soupeř byl proti! Asi dobře věděl, že dostat se na dostřel naší branky bude obtížné a naopak by hrozilo, že nám otevřou prostor a toho bychom mohli využít, tak urputně bránil. Tím znemožnil našim střelcům se vyznamenat a sám nemusel řešit vysokou porážku.

Druhý poločas tedy bez gólů, ale vítězství dominantní!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník

Sestava: Oršulík (B), Rejzl, Walter, Vlastník (C), Dostál, Kettner, Bondarenko, Plašil, Bentsa, Vihan, Vaňous, Sirůček, Vašek, Tvrdík, Sivakov, Kořenský

Naše góly: Vašek⚽, Rejzl⚽, Vaňous⚽