Související zápas

FC Sokol Ovčáry, z.s.U15
so 11. 3. 2023 13:30 @ Ovčáry, Okresní přebor starší žáci, 14. kolo

U15: FC Sokol Ovčáry, z.s. - FK PŠOVKA MĚLNÍK 1:3 (0:2)

V sobotu 11.3. jsme sehráli zápas okresního přeboru, který byl dohrávkou z podzimu.

Byl to náš první ostrý start po úspěšném soustředění a vstupovali jsme do něj sebevědomě a s pocitem, že to bude jednoduché. No, už od prvních minut prvního poločasu bylo jasné, že to tak jednoduché tedy nebude! Nebylo to kvalitou soupeře, ale naší nekvalitní hrou. Možná za tím bylo počasí, které nám moc nepřálo. Sněžení, nepříjemný vítr, zima. Také nepříliš kvalitní povrh hřiště. Ale bylo to pro oba týmy stejné a nejde se na to vymlouvat. Hra byla z naší strany nepřesná, zdlouhavá, bez nápadu, nefotbalová! Přesto se nám podařilo jít do vedení když soupeř zahrál rukou ve vápně a kopali jsme penaltu. Druhý gól jsme přidali trochu se štěstím, kdy po nepříliš povedené střele, brankáři nešťastně proklouzl míč mezi nohama.

O přestávce jsme si některé věci vyříkali a do druhého poločasu jsme přeci jen vstoupili lépe a jako favoriti. Zlepšili jsme hru do stran a tím jsme tu hru víc rozhýbali. Sice tam byli stále některé opakující se chyby, kdy nám nešla hlavně hra nakrátko, rychlejší rozehra nebo zpracování, ale už se na to dalo dívat. Přidali jsme třetí gól, který vstřelil nováček týmu a bylo jasné, že to už dotáhneme do vítězného konce. Sice se soupeři, po hrubé chybě obrany, podařilo snížit, ale to bylo vše a vlastně to byla soupeře jediná akce, která nás ohrozila.

Tímto vyhraným zápasem jsme se osamostatnili na třetím místě tabulky okresního přeboru!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Michal Kraj.

Sestava: Oršulík (B), Dobrovolsij (B), Jirmus, Vrňák (K), Herout, Kořenský, Cífka, Vašek, Šmíd, Kraj, Goldberg, Simona H., Rejzl, Novák,

Naše góly: Rejzl⚽, Vašek⚽, Kraj⚽