203_20230912_153708.jpg

U15: FC Sporting Ml. Boleslav

FC Sporting Mladá Boleslav - FK Pšovka Mělník 1:9 (1:4)

Za krásného letního počasí jsme v sobotu dorazili za soupeřem z Mladé Boleslavi na náhradní hřiště do Chotětova.

Před zápasem jsme si s týmem jasně řekli, co se od nich očekává, a doufali jsme, že se nebude opakovat ta blamáž z před týdnem. A kluci si to vzali k srdci a předvedli vynikající výkon. Hned z úvodu jsme dostali soupeře do tlaku a kontrolovali hru. Z prvního, perfektně zahraného, rohu jsme šli do vedení a bylo vidět, jak nás to neskutečně nakoplo. Po přidání dalších dvou gólů, které padly rychle za sebou, z nás už i zbytek nervozity vymizel a utkání jsme si začali užívat :-) Sice tam přišlo ze strany soupeře ke snížení stavu, když jsme nechali soupeře vystřelit a následně jsme zůstali stát a i přesto, že to brankář vyrazil, protihráč to v pohodě dorazil. Ale poté už to byl jen náš zápas.

Super zápas, který měl v sobě nasazení, přesnost, rychlost. Kluci na sebe mluvili, hecovali se. Skvělé přechody od brankáře přes obranu, zálohu až k útočníkům na jeden dva doteky. Jestli takhle budeme hrát i v dalších zápasech, tak se naši soupeři mají na co těšit :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen celý tým!

Sestava: Oršulík (B), Kořenský, Rejzl, Walter, Vlastník (C), Sivakov, Dostál, Kettner, Bondarenko, Plašil, Bentsa, Vihan, Vaňous, Sirůček, Vašek, Pavlík

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽, Vihan⚽, Sirůček⚽, Rejzl⚽, Vlastník⚽, Sivakov⚽, Bondarenko⚽