Související zápas

FK Pšovka Mělník
U15FŠ Velký Osek
7:0
so 28. 10. 2023 10:00 @ Blahoslavova ul., Mělník, 1. A třída žáků U15 sk. B, 13. kolo

U15: FŠ Velký Osek

FK Pšovka Mělník – FŠ Velký Osek 7:0 (4:0)

V sobotu k nám zavítal soupeř z Velkého Oseku, který nás minulý rok dvakrát porazil i přes naši jasnou převahu!

To jsme v téhle sezóně nechtěli dopustit! Do zápasu jsme nastoupili s jasným cílem, nedat jim žádný prostor k ohrožení branky, hlavně proto, že jsme neměli k dispozici brankáře a musel naskočit hráč z pole! To se z větší části povedlo a těch pár náznaků brankář vychytal. Opět jsme měli tedy víc ze hry a hned v první minutě jsem gólem rozjeli odčinit ty loňské prohry!

Na druhý gól jsme sice čekali skoro půl hodiny, protože se nám z přemíry snahy nedařilo zakončovat a na těžkém terénu si pořádně přihrát nebo zpracovat, ale na konci poločasu jsme se rozstříleli a už to bylo vlastně vyhrané utkání :-)

Druhý poločas jsme už jasně kontrolovali a jen zbrklost nás připravila o lepší skóre!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Pavel Vihan.

Sestava: Vihan (B), Walter, Dostál, Vlastník (C), Kořenský, Kettner, Bondarenko, Bentsa, Sivakov, Janíček, Vašek, Sebella, Pavlík, Jindráček, Vaňous

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽, Bondarenko⚽⚽,Vašek⚽, Sebella⚽