Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: Kutná Hora, Veltrusy, Pečky

Sparta Kutná Hora - FK PŠOVKA MĚLNÍK 1:0 (0:0) - I.A třída; AFK Veltrusy - FK PŠOVKA MĚLNÍK 1:0 (1:0) - okresní přebor; FK PŠOVKA MĚLNÍK - AFK Pečky 6:0 (4:0) - I.A třída

V sobotu jsme vyrazili do Kutné Hory s vědomím, že to je zápas o průběžné první místo v tabulce!

A hned od prvních minut bylo jasné, že to bude velmi náročný zápas. Na rovinu musíme uznat, že soupeř byl lepší a těžko říct jestli to bylo způsobeno absencí několika hráčů, kteří nám opravdu citelně chyběli a podle toho naše hra vypadala. Soupeř nás přehrával rychlostí a přesností. Jejich obrana nás k ničemu nepustila. Nicméně jsme se sice nedostali k zakončení, ale aspoň jsme úspěšně, někdy tedy velmi krkolomně, dokázali soupeře ubránit. Ovšem na konci prvního poločasu jsme dali šanci soupeři jít do vedení, když po faulu ve vápně kopali pokutový kop. Naštěstí neúspěšně. Ve druhém poločase jsme sice zpřesnili hru, ale pořád jsme byli v defenzívě. Utkání se přiostřovalo a začali jsme doufat aspoň v remízu. Bohužel jsme osm minut před koncem, po přímém kopu, nedokázali ohlídat hráče, který dostal míč přímo na nohu a nekompromisně zakončil. Náš následný tlak, který byl opravdu intenzivní, už vyrovnání nepřineslo :-(

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Šoltés, Vlastník, Horák, Brabec, Novák, Bolek (K), Kořenský, Rejzl, Walter, Vihan, Kraj, Oršulík, Dostál, Goldberg, Zatloukal

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli jsme v okresu vyrazili do Veltrus a chtěli si spravit chuť.

To se nepovedlo a naopak po zápase zůstala jen pachuť! Nejhorší na tom je, že jsme byli jasně lepší a mohli klidně nastřílet deset gólů! Jenže přístup hráčů k tomuto zápasu byl velmi laxní a utápěli jsme se ve vlastních kličkách. Asi se už všichni viděli někde večer u táboráků a jak spálit čarodějnice a upéct buřta :-( No na hřišti jsme čarovali až jsme z toho všichni zůstali rozčarováni :-(

Soupeř vystřelil přímo na branku jen dvakrát a díky naši nemohoucnosti vyhrál!

Nejlepším hráčem utkání byla zvolena Simča.

Sestava: Frýdl (B), Dobrovolskij, Kořenský, Cífka, Kraj (K), Goldberg, Novák, Zatloukal, Walter, Simona H., Rejzl, Oršulík, Dostál, Vrňák, Šmíd, Strnad

V pondělí jsme pak na domácím hřišti přivítali soupeře s Peček.

Vzhledem k tomu, že předchozí dny nám přinesli jen porážky, měli jsme trochu obavy jak se s tím naši hráči poperou. Naštěstí se nabudili dobře a utkání jsme měli od počátku ve svých nohách a v pohodě jsme zápas vyhráli. První poločas jsme dali čtyři góly a vypracovali si spousty šancí. Jeden gól si soupeř dal sám když si srazil střelu, která šla z pravé strany, do vlastní branky. Ve druhém ty šance byli taky, ale zakončení se nám už tolik nedařilo a přidali jsme už jen dvě branky. Jedna byla z penalty.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Šoltés, Vlastník, Horák, Brabec, Novák, Sirůček, Bolek (K), Kořenský, Rejzl, Walter, Vihan, Oršulík, Kraj, Goldberg

Naše góly: Bolek⚽⚽, Rejzl⚽, Šoltés⚽, Vlastník⚽