206_20230919_122104.jpg

U15: Neratovice Byškovice

FK Pšovka Mělník – Fotbal Neratovice - Byškovice 4:0 (1:0)

Na Mělníku o víkendu probíhala tradiční slavnost Vinobraní a i na našem hřišti došlo k úspěšnému sběru bodů!

Soupeřem nám bylo družstvo z Neratovic, se kterým je to vždy prestižní souboj. Před zápasem jsme se sice trochu obávali jestli koncentrace našich hráčů bude optimální, když je ta pouť, ale hned po rozcvičce jsme byli už klidní, protože na nich bylo vidět, že se na zápas těší a věří si. Soupeř nás sice chtěl, hned po zahájení, zatlačit a dostat pod tlak, ale to jsme s přehledem ustáli a naopak jsme se stali velmi aktivní. V osmé minutě jsme šli zaslouženě do vedení a tým fungoval dobře. Bohužel jsme opět neproměnili některé jasné tutovky, takže ke konci poločasu tam bylo víc nervozity, abychom nedostali vyrovnávací gól do šatny! Zvládli jsme to a do druhého poločasu jsme šli se vztyčenou hlavou a natěšeni, že to teď rozjedeme. A povedlo se. Už po třech minutách jsme skóre navýšili a věřili jsme, že si výhru už nenecháme sebrat. Postupně jsme přidali ještě dva góly a na hřišti jsme byli jasně lepší!

Těžký zápas, který nás stál hodně sil, ale hráči si to užívali a měli víc ze hry. Zaslouženě jsme tedy slavili výhru a mohli jít hrdě opět na pouť :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník

Sestava: Oršulík (B), Kořenský, Rejzl, Walter, Vlastník (C), Tvrdík, Dostál, Vaňous, Sirůček, Bondarenko, Bentsa, Vihan, Vašek, Pavlík, Sebella

Naše góly: Rejzl⚽⚽, Bondarenko⚽⚽