Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: Sadská; Velký Borek

FK PŠOVKA MĚLNÍK - AFK Sadská 3:1 (2:0) - I.A třída; FK PŠOVKA MĚLNÍK - SK Slavia Velký Borek 12:0 (6:0) - okresní přebor

V sobotu jsme přivítali soupeře ze Sadské, který je na tom výsledkově na předních příčkách, takže to bylo velmi důležité utkání.

Do zápasu jsme nastoupili za zvuků hymny Ligy mistrů, která se linula z reproduktorů a navodila tak pocit výjimečnosti :-) Nás to dobře nabudilo a od prvních chvil měli zápas jasně pod kontrolou a v páté minutě jsme šli zaslouženě do vedení. Byl to náš 100 gól v této sezóně :-) Zápas probíhal v rychlém tempu a několikrát jsme se dostali do velkých šancí. Naši hráči byli neustále v plném nasazení a soustředěný a tvořili hru. Těsně před koncem jsme po parádní akci přidali druhý gól a do šaten jsme odcházeli spokojeni. V druhém poločase jsme pokračovali ve stejném nasazení, které vyústilo v třetí gól a věřili jsme, že už to zvládneme. Soupeř se v druhé půlce snažil něco pozměnit a prostřídal útok, který našim obráncům přidělal trochu víc práce, ale zvládli jsme to. Až těsně před koncem jsme trochu zvolnili a zatáhli se na naší půlku. To vedlo k několika závarům a při jednom špatném odkopu jsme dostali gól! Ale to bylo ze strany soupeře vše :-)

Velmi pěkný zápas a poděkování všem hráčům za odvedený výkon!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Šoltés, Vlastník, Horák, Brabec, Novák, Sirůček, Bolek (K), Kořenský, Vašek, Rejzl, Walter, Vihan, Pecka, Oršulík

Naše góly: Novák⚽, Šoltés⚽, Brabec⚽

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli za námi na zápas dorazila Slavia Velký Borek.

Od prvních minut jasná převaha z naší strany a soupeře jsme vlastně po celý zápas k ničemu zásadnímu nepustili. Nicméně naše hra nebyla příliš pohledná. Hlavně v prvním poločase jsme vůbec nevyužívali naše herní umění a spíš jsme se nechali zbytečně okopávat. Neustále jsme šli do plných nebo dělali nesmyslné nákopy, které bylo velmi těžké zpracovávat. Měli jsme si víc přihrávat a hru roztahovat. Nedělo se nebo velmi málo. V druhém poločase už to bylo lepší.

Někdy se prostě, místo toho abychom vynikli a předvedli kvalitu, kterou máme, přizpůsobíme víc soupeři, který není moc dobrý a hrajeme stejně jako on a pak z toho bolí oči :-)

Každopádně vítězství je vítězství a padli i krásné góly! :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Zatloukal.

Sestava: Oršulík (B), Dobrovolskij (B), Kořenský, Cífka, Šoltés (K), Kraj, Goldberg, Novák, Zatloukal, Vašek, Sirůček, Walter, Simona H., Skřipský, Rejzl, Frýdl

Naše góly: Zatloukal⚽⚽⚽⚽⚽, Šoltés⚽, Novák⚽, Cífka ⚽⚽, Kořenský⚽, Vašek⚽, Oršulík⚽