Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: SKP MB, Cítov, Sporting MB

FK PŠOVKA MĚLNÍK - SKP Mladá Boleslav 13:0 (7:0) - I.A třída; FK PŠOVKA MĚLNÍK - TJ Sokol Cítov 7:1 (4:0) - okresní přebor; Sporting Mladá Boleslav - FK PŠOVKA MĚLNÍK 2:1 (1:0) - I.A třída

Další prodloužený víkend naplněný zápasy a opět se smíšenými pocity :-/

V sobotu jsme doma přivítali soupeře z Mladé Boleslavi. A stejně jako v podzimní části jsme utkání měli jasně pod kontrolou. Soupeře jsme k ničemu zásadnímu nepustili a až na pár našich chyb nebo zbytečností, které se nám trenérům moc nelíbili, jsme si v pohodě zastříleli a slavili pohodlnou výhru :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Nicolas Oršulík

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Vlastník, Pavlík, Brabec, Novák, Bolek (K), Kořenský, Vihan, Kraj, Oršulík, Dostál, Goldberg, Vaňous, Sirůček, Vašek

Naše góly: Bolek⚽⚽⚽⚽⚽, Vlastník⚽⚽, Sirůček⚽, Vaňous⚽, Novák⚽, Oršulík⚽, Vihan⚽, Vašek⚽

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli k nám dorazil soupeř z Cítova.  Očekávali jsme hladký průběh a od počátku bylo jasné, že jsme lepší, ale chyběla nám přesnost a zbytečně jsme ztráceli míč. Takže na první gól jsme si museli počkat až do 19. minuty kdy si soupeř dal vlastňáka. Pak už jsme hru zpřesnili a začali dávat góly. Druhý poločas byl z naší strany herně ještě lepší. V samém závěru pak rozhodčí daroval soupeři přímý kop a ten si dal čestnou branku :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen ......

Sestava: Oršulík(B), Dobrovolskij(B), Kořenský, Cífka, Kraj, Goldberg, Novák, Zatloukal, Vihan(K) , Simona H., Sirůček, Vašek, Dostál, Pavlík, Sivakov, Šmíd, Strnad

Naše góly: Zatloukal⚽⚽⚽, Sivakov⚽, Kořenský⚽, Vašek⚽

V pondělí jsme vyrazili do Mladé Boleslavi. S vědomím, že soupeř má za sebou dobré výsledky, byli jsme připraveni na těžký zápas. Bohužel od prvních minut se to potvrdilo! Ale bylo to pouze naší nedisciplinovaností, kdy jsme dovolili soupeři aby nás na začátku přehrával! Několikrát se jednoduše dostali za obranu a v páté minutě šli do vedení. Sice jsme začali konečně hrát a míč jsme měli víc pod kontrolou než soupeř, ale tomu stačilo jen si počkat a v klidu si to ubránit, protože jsme hru buď zbytečně překombinovali nebo se utápěli v kličkách. Celkově jsme hráli v prvním poločase dost laxně. Někteří hráči špatně přistupovali k osobním soubojům nebo dělali zbytečně moc kliček nebo kličky do soupeře. Některé hráče abychom prosili aby se rozběhli nebo zrychlili :-( O přestávce jsme si to v kabině vyříkali a věřili jsme, že se nám povede zápas otočit. Od začátku jsme do toho šli naplno a tlačili jsme soupeře co to šlo. Akce střídala akci a bylo to pro všechny náročné. Po čtrnácti minutách se nám konečně podařilo dát gól a bylo to správně rozjeto. Bohužel jen krátce a po chybách ve středu hřiště jsme si nepohlídali střelce prvního gólu a ten měl dost prostoru na vystřelení a k naší velké smůle, se s velkou dávkou štěstí, trefil :-( Poté se zatáhli a i s přispěním rozhodčího, který například neodpískal jasnou ruku ve vápně nebo některé zjevné fauly, už nedovolil abychom srovnali.

Byli jsme lepší, i v prvním poločase jsme byli lepší, ale na vítězství to prostě nestačilo a už po několikáté se ukázalo, že si zápasy, které máme nebo můžeme díky převaze na hřišti jasně vyhrát, zbytečně zazdíme naší netýmovostí!!!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Vlastník, Pavlík, Brabec, Novák, Bolek (K), Kořenský, Vihan, Oršulík, Dostál, Vaňous, Sirůček, Horák, Zatloukal, Šoltés

Naše góly: Bolek⚽