Související zápas

FK Pšovka Mělník
U15SKP Mladá Boleslav
14:2
so 30. 9. 2023 10:00 @ Blahoslavova ul., Mělník, 1. A třída žáků U15 sk. B, 9. kolo

U15: SKP Mladá Boleslav

FK Pšovka Mělník – Sportovní klub policie Mladá Boleslav 14:2 (6:0)

Po vydařeném zápase z předchozího týdne nás čekalo povinné vítězství! Soupeřem nám byl tým z Mladé Boleslavi, na který jsme si, po loňské zkušenosti, jasně věřili.

Nicméně jsme nechtěli nic podcenit a do zápasu jsme nastoupili plně soustředěni. Hned od počátku jsme měli zápas pod kontrolou a chtěli jsme si rychle vybudovat náskok. Ve třetí minutě jsme se ujali vedení a za dalších pět minut ho navýšili, ale pak se nám poněkud přestalo dařit. Né že by to bylo nějak dramatické, náš brankář se vyloženě nudil, ale nešla nám ta správná kombinace a zakončení. Takové nevýrazné a jakoby bez nadšení. To trvalo asi dvacet minut a když jsme konečně vstřelili další branku, už to zas bylo z naší strany fotbalové.

V druhé půlce jsme přidali na rychlosti a důrazu a soupeř nestíhal. Tedy až na dvě ojedinělé akce, kdy naše obrana byla moc vytažená a dovolila útočníkovi soupeře dvakrát přesně zakončit. Což můžeme brát jako chybu, ale když se podíváme na celkové skóre a styl hry, která byla po celý zápas ze strany soupeře vlastně stejná, můžeme to brát trochu s rezervou a přihmouřenýma očima :-) Příště už se to nebude opakovat!!! :-)

Takže jsme potvrdili průběžné první místo v tabulce a už se těšíme na neděli do Peček kde to chceme také jasně potvrdit!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Stanislav Bondarenko.

Sestava: Frýdl (B), Rejzl, Roudnický, Vlastník (C), Kořenský, Kettner, Bondarenko, Plašil, Bentsa, Sivakov, Vaňous, Sirůček, Janíček, Pavlík, Januška

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽⚽, Bondarenko⚽⚽⚽, Plašil⚽⚽, Sirůček⚽⚽, Rejzl⚽, Sivakov⚽, Frýdl⚽,