Související zápas

FK Pšovka Mělník
U15Sparta Kutná Hora "B"
3:0
so 14. 10. 2023 10:00 @ Blahoslavova ul., Mělník, 1. A třída žáků U15 sk. B, 11. kolo

U15: Sparta Kutná Hora

FK Pšovka Mělník – Sparta Kutná Hora B 3:0 (1:0)

Na sobotní zápas k nám dorazil soupeř až z Kutné hory.

Od začátku to byl z naší strany poněkud nervózní zápas. Asi proto, že jsme loni s tímhle soupeřem 2x těsně prohráli. Od první minuty jsme sice měli jasnou převahu, soupeře jsme na naší půlku pustili velmi sporadicky, ale nedařilo se nám přes jejich obranu prosadit. Chtěli jsme dát rychlé góly a zápas si užít, ale příliš uspěchané a nepřesné. A čím víc se blížil poločas, tím víc nervozita stoupala. Naštěstí minutu před koncem jsme dali gól a do šaten odcházeli přeci jen s velkým oddechnutím!

Druhý poločas to z nás už přeci jen spadlo a bylo vidět zlepšení a herní pohoda. Přidali jsme dva góly a zaslouženě vyhráli. Ale celkově to moc herně nebylo pěkné. Každopádně jsme dominanci potvrdili a to je hlavní :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jakub Vašek.

Sestava: Oršulík (B), Rejzl, Walter, Dostál, Vlastník (C), Kořenský, Kettner, Bondarenko, Bentsa, Sivakov, Sirůček, Janíček, Vihan, Tvrdík, Frýdl, Vašek

Naše góly: Vašek⚽, Sivakov⚽, Kettner⚽,