Neratovice - Byškovice "C"U15
2:3
ne 14. 4. 2024 10:00 @ TJ Neratovice / UMT, 1. A třída žáků U15 sk. B, 20. kolo

U15: Sporting a Neratovice

FK Pšovka Mělník – FC Sporting Mladá Boleslav 5:2 (4:1), Neratovice - Byškovice "C" - FK Pšovka Mělník 2:3 (0:2)

V domácím zápase jsme přivítali soupeře z Mladé Boleslavi. Ještě před rozcvičením a začátkem zápasu jsme si ráno našli čas a skoukli na videu zápas s Mnichovým Hradištěm. Hlavně jsme se zaměřili na chyby, které jsme v tom zápase udělali a čeho se tedy vyvarovat v tom následujícím.

Myslím, že to velmi pomohlo a do zápasu jsme od prvních minut nastoupili plně koncentrovaný a v plném nasazení. Od začátku jsme byli lepší a vyvíjeli neustálý tlak na obranu soupeře. To vyústilo v pokutový kop, který jsme s přehledem proměnili. Do konce poločasu jsme přidali ještě tři góly a věřili jsme, že už nás nic o výhru nepřipraví.

V druhém poločase sice naše úsilí polevilo a hra začala být víc vyrovnaná, ale pohlídali jsme si to a zaslouženě vyhráli!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ivan Bentsa

Sestava: Oršulík (B), Kořenský, Rejzl, Walter, Bentsa (C), Tvrdík, Dostál, Bondarenko, Vihan, Vašek, Paděla, Sebella, Pavlík, Hofmann, Jindráček, Vaňous

Naše góly: Vaňous⚽⚽, Jindráček⚽, Bentsa⚽, Vihan⚽

_________________________________________________________________________________________________________

V neděli 14.4. jsme zavítali do Neratovic. S tradičním soupeřem jsme náš duel sehráli na umělce a byl to boj do posledních vteřin. Od začátku jsme sice měli víc ze hry, ale těžko jsme se dostávali na dostřel soupeřovi branky. Protivník nás vždy rychle dostoupil a šli jsme do plných. Když už jsme se dostali do šancí, tak to několikrát byl prý ofsajd! No stáli jsme na stejné úrovni a víme své! Nicméně postupným tlakem jsme se k zakončování začali dostávat a konečně jsme šli do vedení. Po chvíli jsme přidali i druhý gól a poločas v klidu dohráli.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně odhodlaně a drželi se pokynů. Soupeř více zpřesnil hru a začal si také vytvářet tlak. To vyústilo v naší chybu, která byl potrestána. Ovšem hned za dvě minuty jsme, po velmi vydařené akci, šli zase do vedení o dva góly. Trochu jsme zvolnili a hra se stala vyrovnaná. Naše útoky byli takové bezzubé. S přibývajícím časem byla hra čím dál tím víc blíž k naší brance a začali jsme vše řešit zbytečně nervózně a ukvapeně. Díky naší nedůraznosti a chybám jsme dovolili soupeři snížit a posledních několik minut bylo velmi těžkých. Naštěstí jsme přeci jen ukázali, že jsme silný tým a nedovolili jsme už žádné další překvapení!

Těžký zápas, který byl z naší strany velmi bojovný a až na ten dramatický konec, velmi dobře sehraný.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jakub Vašek

Sestava: Oršulík (B), Kořenský, Rejzl, Janíček, Bentsa (C), Tvrdík, Dostál, Bondarenko, Vihan, Vašek, Frýdl, Sebella, Pavlík, Vaňous, Sirůček, Plašil

Naše góly: Vašek⚽⚽, Sirůček⚽