Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 15 článků.
FK Pšovka Mělník

Poslední podzimní zápas

Dohrávka zápasu A-týmu proti Luštěnicím se hraje na našem hřišti v pátek 17. 11. od 13:30. Přijde podpořit naše družstvo v posledním podzimním zápase!

FK Pšovka Mělník

A-tým neudržel vedení. :(

Vedení 3:1 nestačilo k plnému zisku a se soupeřem z Rejšic jsme se rozešli smírně 3:3 (2x Pokorný, 1x Kaiser). Generálky odehrály také další naše týmy. B-tým vysoko prohrál v Kosořicích, starší dorost U19 také vysoko v Benátkách, mladší dorost těsně podlehl na závěr svého soustředění ve Zruči nad Sázavou. Příští víkend startují svou mistrovskou sezónu týmy mužů B (Vraňany venku), U19 i U17 (Spartak Příbram doma).

FK Pšovka Mělník

V generálce bereme remízu.

TJ Dynamo Nelahozeves - FK Pšovka 2:2 (0:1) Branky: Chytil, Miřatský st.

FK Pšovka Mělník

Také druhá příprava bez vítězství.

Ve druhém přípravném utkání naši borci podlehli v Lovosicích 0:2. Generálka na mistrovská utkání nás čeká v sobotu 5. 8. v Klíčanech, kde se utkáme s Dynamem Nelahozeves.

FK Pšovka Mělník

Příprava zahájena

A-tým po týdnu přípravy vyběhl k prvnímu utkání, v Roudnici se ale v kombinované sestavě se zlou potázal a odjel domů s vysokou prohrou 1:8. :(

FK Pšovka Mělník

A-tým z prvního výletu do Poděbrad přivezl cenný bod.

Hned dvakrát v tomto týdnu zajíždí náš A-tým mužů do Poděbrad. Z prvního výjezdu na hřiště Slovanu se vracíme s bodem za remízu 0:0, se kterým musíme být spokojeni. V sobotu se představíme na půdě sousedního celku FK Bohemia Poděbrady.

FK Pšovka Mělník

Muži nedokázali bodově zabrat ani v domácích utkáních.

Oba týmy padly o jeden gól: A-tým vs Luštěnice 0:1 B-tým vs Labský Kostelec 2:3

FK Pšovka Mělník

Oba týmy mužů padly na hřištích soupeřů...

...a to shodným výsledkem 3:1. B-tým poslal do vedení již ve 2. minutě Petr Šára, vedení se ale udržet nepodařilo. Za A-tým naopak až v závěru korigoval výsledek David Bursa.

FK Pšovka Mělník

Zápasy mužů odloženy. :(

Ani jeden zápas našich týmů mužů se tento víkend neodehrál. Náhradní termíny byly stanoveny takto: SK Slovan Poděbrady vs A-tým - 26. 4. 2023, 17:30 FK Vysoká vs B-tým - 10. 5. 2023, 18:00

FK Pšovka Mělník

FK PŠOVKA B - AFK Vraňany 7:2 (5:2)

Vynikající vstup do jarní sezóny v podání B-týmu a hattrick hrajícího trenéra A-týmu Jana Studeného.