Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 20 článků.
FK Pšovka Mělník

Domácí výhra proti Lysé

V důležitém zápase proti Lysé připsal A-tým důležité 3 body po vítězství 2:0 (1:0).

FK Pšovka Mělník

Pozvánka na domácí utkání Áčka se Slovanem Poděbrady

V dosud odehraných třech jarních kolech 1.A třídy náš A-tým zatím pokaždé bodoval a v dalším utkání v tom samozřejmě bude chtít pokračovat. Tentokrát k nám přijede poděbradský Slovan, kterému se na jaře zatím vede podobně jako nám - vyválčil šest bodů ze tří zápasů. Dá se tedy očekávat tuhý boj o body. Přijďte nás podpořit na náš stadion na Pšovce! FK Pšovka - SK Slovan Poděbrady, sobota 30. března, výkop v 16:30.

FK Pšovka Mělník

Zveme vás na první jarní domácí mistrák A-týmu proti Staré Boleslavi!

Přijďte podpořit naše Áčko v jeho prvním jarním mistrovském zápase na domácí půdě. V sobotu odpoledne přivítáme na našem stadionu tým FK Slavoj Stará Boleslav, který je nyní v tabulce o dvě příčky za námi. V minulém kole tento soupeř připsal výhru proti Slovanu Poděbrady a bude se chtít jistě vytáhnout i proti nám. Můžeme se tedy těšit na dramatický souboj. Výkop v 15:00.

FK Pšovka Mělník

A-tým: dnes první mistrák jara v Rejšicích

Již dnes zahajuje A-tým jarní část sezóny venkovním zápasem v Rejšicích. Domácím patří po podzimní části zatím nelichotivá předposlední příčka a jistě se budou po celé jaro snažit o získání konečného umístění, jež jim zajistí setrvání v soutěži. Úvodní zápas jara tedy určitě bude mít náboj. Pokud byste měli zájem náš tým podpořit na místě, budeme rádi... Je to jen 45 minut cesty z Mělníka :-) Výkop ve 14:30.

FK Pšovka Mělník

Ples FK Pšovka

Děkujeme všem účastníkům pšoveckého plesu za vytvoření skvělé atmosféry! Ve ztrátách nám zůstává jenom mobilní telefon značky Redmi (obal Jack Daniels). Pokud byste věděli, komu patří, ozvěte se prosím Romanu Kočímu (+420 602 239 221).

FK Pšovka Mělník

Poslední podzimní zápas

Dohrávka zápasu A-týmu proti Luštěnicím se hraje na našem hřišti v pátek 17. 11. od 13:30. Přijde podpořit naše družstvo v posledním podzimním zápase!

FK Pšovka Mělník

A-tým neudržel vedení. :(

Vedení 3:1 nestačilo k plnému zisku a se soupeřem z Rejšic jsme se rozešli smírně 3:3 (2x Pokorný, 1x Kaiser). Generálky odehrály také další naše týmy. B-tým vysoko prohrál v Kosořicích, starší dorost U19 také vysoko v Benátkách, mladší dorost těsně podlehl na závěr svého soustředění ve Zruči nad Sázavou. Příští víkend startují svou mistrovskou sezónu týmy mužů B (Vraňany venku), U19 i U17 (Spartak Příbram doma).

FK Pšovka Mělník

V generálce bereme remízu.

TJ Dynamo Nelahozeves - FK Pšovka 2:2 (0:1) Branky: Chytil, Miřatský st.

FK Pšovka Mělník

Také druhá příprava bez vítězství.

Ve druhém přípravném utkání naši borci podlehli v Lovosicích 0:2. Generálka na mistrovská utkání nás čeká v sobotu 5. 8. v Klíčanech, kde se utkáme s Dynamem Nelahozeves.

FK Pšovka Mělník

Příprava zahájena

A-tým po týdnu přípravy vyběhl k prvnímu utkání, v Roudnici se ale v kombinované sestavě se zlou potázal a odjel domů s vysokou prohrou 1:8. :(