září 2023

FK PŠOVKA MĚLNÍKFK Brandýs - Boleslav
3:2
ne 3. 9. 2023 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 5. kolo
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
8:1
ne 3. 9. 2023 14:00 @ Tišice, Dorost okresní přebor, 3. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Kladno "B"
4:5
st 6. 9. 2023 17:30 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 1. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKFC Sokol Ovčáry, z.s.
8:3
so 9. 9. 2023 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 4. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Vyžlovka
6:1
ne 10. 9. 2023 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 6. kolo
SK Mšeno z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
3:2
so 16. 9. 2023 10:15 @ Mšeno, Dorost okresní přebor, 5. kolo
SK SlanýFK PŠOVKA MĚLNÍK
3:6
ne 17. 9. 2023 11:45 @ Slaný - tráva č. 2 - Atletický stadion, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 7. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKFotbal Neratovice - Byškovice z.s.
1:15
so 23. 9. 2023 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 6. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSokol Hostouň
2:3
ne 24. 9. 2023 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 8. kolo
MFK DobříšFK PŠOVKA MĚLNÍK
2:1
čt 28. 9. 2023 11:45 @ MFK Dobříš - tráva, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 2. kolo
SK KosmonosyFK PŠOVKA MĚLNÍK
7:1
so 30. 9. 2023 11:45 @ Kosmonosy tráva č. 2, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 9. kolo

říjen 2023

TJ Slovan Horní Beřkovice z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
5:1
ne 1. 10. 2023 13:00 @ Horní Beřkovice, Dorost okresní přebor, 7. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKVOLNO - VOLNÝ LOS
– : –
so 7. 10. 2023 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 8. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Olympie Dolní Břežany
4:2
ne 8. 10. 2023 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 10. kolo
FC Lobkovice z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
7:3
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Lobkovice, Dorost okresní přebor, 9. kolo
FK ŘíčanyFK PŠOVKA MĚLNÍK
2:1
ne 15. 10. 2023 11:45 @ FK Říčany, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 11. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Slavia Velký Borek, z.s.
2:7
so 21. 10. 2023 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 10. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKFK Bohemia Poděbrady
1:3
ne 22. 10. 2023 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 12. kolo
STM Byšice/ČečeliceSTM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
7:1
so 28. 10. 2023 10:15 @ Byšice, Dorost okresní přebor, 11. kolo
SK RakovníkFK PŠOVKA MĚLNÍK
2:3
so 28. 10. 2023 11:45 @ SK Rakovník - tráva č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 13. kolo

duben 2024

Tělovýchovná jednota Sokol Obříství, z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
6:0
ne 7. 4. 2024 10:00 @ Obříství, Dorost okresní přebor, 13. kolo
SK VyžlovkaFK PŠOVKA MĚLNÍK
4:0
ne 7. 4. 2024 11:45 @ SK Vyžlovka, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 21. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKTělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.
2:4
so 13. 4. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 14. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Slaný
1:3
ne 14. 4. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 22. kolo
Sokol HostouňFK PŠOVKA MĚLNÍK
3:3
ne 21. 4. 2024 11:45 @ UMT Švermov, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 23. kolo
FC Sokol Ovčáry, z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
ne 21. 4. 2024 13:30 @ Ovčáry, Dorost okresní přebor, 15. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKMFK Dobříš
0:10
st 24. 4. 2024 17:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 17. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Mšeno z.s.
4:7
so 27. 4. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 16. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Kosmonosy
0:4
ne 28. 4. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 24. kolo

květen 2024

SK Olympie Dolní BřežanyFK PŠOVKA MĚLNÍK
1:1
ne 5. 5. 2024 11:45 @ Dolní Břežany, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 25. kolo
Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
16:0
ne 5. 5. 2024 17:00 @ Sokol Byškovice / tráva, Dorost okresní přebor, 17. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKSTM Veltrusy/Vojkovice.
0:10
st 8. 5. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 12. kolo
SK SPARTAK PříbramFK PŠOVKA MĚLNÍK
5:0
st 8. 5. 2024 11:45 @ Spartak Příbram / UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 18. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKTJ Slovan Horní Beřkovice z.s.
2:1
so 11. 5. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 18. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKFK Říčany
2:4
ne 12. 5. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 26. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOSSTM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
ne 19. 5. 2024 17:00 @ tráva, Dorost okresní přebor, 19. kolo
FK Bohemia PoděbradyFK PŠOVKA MĚLNÍK
7:3
st 22. 5. 2024 18:00 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 27. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKFC Lobkovice z.s.
2:3
so 25. 5. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 20. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Rakovník
0:0
ne 26. 5. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 28. kolo

červen 2024

SK Benátky nad JizerouFK PŠOVKA MĚLNÍK
1:0
so 1. 6. 2024 11:45 @ Letní stadion tráva, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 29. kolo
SK Slavia Velký Borek, z.s.STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍK
5:1
ne 2. 6. 2024 13:30 @ SK Slavia Velký Borek, Dorost okresní přebor, 21. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKSTM Byšice/Čečelice
3:9
so 8. 6. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 22. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKFK Benešov
2:1
ne 9. 6. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 30. kolo
SK Benátky nad JizerouFK PŠOVKA MĚLNÍK
3:1
st 12. 6. 2024 18:00 @ Benátky n.Jizerou / UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 29. kolo
SK Kladno "B"FK PŠOVKA MĚLNÍK
8:0
so 15. 6. 2024 11:45 @ TJ Unhošť, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 16. kolo